חיפוש פעילויות


הטלוויזיה הקהילתית

צוות הטלויזיה הקהילתית פועל בנוה מונוסון על בסיס מתנדבים, שלומדים ומייצרים כתבות וסרטים, מסקרים ארועים בנוה, מראיינים אנשים מעניינים, ומשדרים באופן קבוע בערוץ 98 וביוטיוב את המגזין ״נוה מונוסון משדרת״.
חילופי משמרות במינהלת שלנו, הרשלה, סביבונים בחנוכה, הווי מראשוני היישוב וסיפורו של יעקב וכטל

פגישה עם נועה קסטל מאור, יו"ר המינהלת במונוסון. תחרות פטאנק, "שירים לאמא" סיפרה של נגה פסו. מקהלות שרות לזכרה של עליזה טימור, וצלילים מכנסיית המורמונים ומראות ממונטנגרו.
הסרט קווים מקבילים בהפקת הטלוויזיה הקהילתית של נווה מונוסון בהנחיתו של יוחנן ולר. תסריט רותי ריכטר, בימוי יוחנן ולר, הפקה רינה מזור, עריכה תמי שחם, עוזרת במאי מירי שנר, ליהוק רותי ואריה ריכטר. שחקנים אפריל לבאן, זוהר איכהולץ, בן סלע.

שלום לכם אנחנו אחרי החגים, שנת הלימודים ניפתחה ונכנסים לשגרה עד... חנוכה. מי לא מתרגש כאשר בנו הולך בפעם הראשונה לכתה א ? שלום כתה א, סרטה של מירי שנר, עריכה רוני שפיר. יש שהולכים לבית הכנסת ביום כפור ויש החוגגים את חג האופניים."אופניים ביום כיפור" סרטה של רינה מזור. פינת הנוסטלגיה, המכונית הראשונה בנוה מונוסון , סרטם של רינה מזור ויורם גרושקביץ. משה גלעד מספר סיפורים, והפעם סיפור האינסטלאטור.כתבתם של אשר טורם ואסתר ספקטור. פתיחת החוגים בנוה מונוסון, כתבתנו ינינה בן עוזר צילמה וערכה לכל אחד מונוסון שלו, רבקה כהן צילמה את מונוסון שלנו. טעם של חו"ל, והפעם סעודה בגאורגיה, צילם וערך , אשר טורם. זהו להפעם המגזין משודר...... שלום ולהתראות.

מגזין ספטמבר 2013

צופים יקרים בפרוס עלינו השנה החדשה שלוחה לכל תושבי הנוה ולכל בית ישראל ברכת שנה טובה, בריאות טובה, פרנסה טובה והרבה אושר ושמחה, מועדים לשמחה. במגזין הפעם: לקט ברכות לשנה החדשה. ביה"ס אורנים מציג את כל בוגריו. התושבים הותיקים מקבלים את פני התושבים החדשים. כתבה על סוד האושר. סיפור אישי משעשע. רותי ריכטר מגשימה חלום באילת.

מגזין אוגוסט 2013

מה במגזין: מעשה בשטר של 200 שקל שנמצא ברחוב ואיש איננו יכול לקחת אותו, ברכה קסטל יוצרת עולם שלם ממיחזור חפצים, צופי מונוסון מתגייסים לאסוף כספים עבור, מחנה הקייץ, חיים פוזנר איננו מפסיק לעבוד.

מגזין יולי 2013

בנווה מונוסון מתקיימת סדנא אזורית לפעילי טלביזיה קהילתית בנושא סרטי מתח, בהדרכתו של הבמאי יוחנן ולר. והנה סרטון אחד שיצא טרי, טרי, מן המכבש על מה הוא מדבר? על משפחות המנהלות סדר יום רוטיני, נעים ועם אמון הדדי הנרכש במשך השנים. אך אפשר שיקרו תקלות בדרך. תסריט, רותי ריכטר ,צילום: אריה ריכטר, עריכה: דני בר-ניב, שחקנים: רותי ריכטר ויוסי ובר. במונוסון נמצאים שני מקבצי עצים. ליד הצופים וברחוב שנהב. בקושי חורשה אבל אנחנו מתייחסים אליהם כריאה הירוקה שלנו. לחורשה שברחוב שנהב דבק בו השם יער המכשפות. המהנדס, היערן גבי שילר מתייחס ברצינות ובכאב לעצים ביער המכשפות. מה הוא אומר? צילום מירי שנר. עריכה רוני שפיר. חברים מספרים על חלי פסו סרטה של נוגה פסו, לזכר אמה – חלי פסו, שנפטרה ממחלה קשה. חברים משוחחים עליה. צילום ועריכה משפחתי. ערב התרמה לעמותת רעים הכנר הוירטואוז, אדריאן יוסטוס, הגיע למונוסון למטרת התרמה למועדון רעים שבנווה. הקהל נהנה מנגינתו ,הקשיב ושתף פעולה באווירה טובה. השתתפו בכתבה פנינה שלו ואסתר ספקטור צילום אשר טורם, יאיר פז עריכה:אשר טורם בריכה אינה רק ספורט,שחייה והתרעננות. בבריכה יש גם מטרות טיפוליות ,אותן סקרו גבי מגן ודוב טימר.

מגזין יוני 2013

ומה במגזין: סקיי באלפים הצרפתיים. צילום ועריכה רוני. על תרופות סבתא כתבתה של הניה, צילום מירי שנר,עריכה יאיר פז. על גלגולו של פטיפון בן מאה שנים מספרים רחל ויונה בר אוריאן. צילום מירי שניר, עריכה יונה בר-אוריאן, מספרת רחל בר-אוריאן. פרח הפלאים, רותי אגרונומית מדופלמת, חיברה והלחינה שיר נפלא, שרה מיכל פלג, צילום מירי שנר ,עריכה אריה ריכטר ,משחק אורי שנר. במסגרת מבצע עובדה גילה אשר סיפור פיקנטי שסופר על ידי מאיר מינדל צילום ועריכה אשר טורם. חלומות מתגשמים – אין דבר העומד בפני הרצון. סיפורם של פנינה שלו, גבי מגן ודוב טימר. עריכה דוב טימר. שלטית מקומטת: שם מסקרן של עץ הבוהק בצהוב יסופר על ידי רותי ריכטר. צילום ועריכה אריה ריכטר.

מגזין מאי 2013

הפעם במגזין נארח את איתן פולק יו"ר המינהלת , נציין את יום השואה וערב שירי לוחמים נשמע את שירה של אורית אזרח "לו יכולתי" וסיפורו של שעון.

מגזין אפריל 2013

במגזין הפעם, ברוח ארועי יום השואה , יום הזכרון לחללי ישראל ויום העצמאות נשלב במגזין כתבות בנושא השואה והתקומה. שלושה סיפורים קצרים מתקופת מלחמת השחרור אותם מספר יוסי שחורי, פרויקט "אני והשואה" תיאטרון עדות בפתח תקווה, סיפורה של האניה ארינפורה ונסיים במשהו אקטואלי -שלג ביהוד .

מגזין מרץ 2013

מה במגזין: סיפור אישי של מירי שנר המתודעת לאביה הצלם דרך סרטים ישנים שהתגלגלו בבוידם. וסיפור הצלתה של ורדה שינבוים והפעם כפי שהועלה על הבמה במונוסון

מגזין פבואר 2013

בהמגזין סיפורה של ענת פורט פסנתרית מוכשרת בת מונוסון, קליפ שהכין רוני על מים סוערים, קטע שכתבה רינה על העורבים המסתובבים בקירבינו, סיפורו של אברהם דותן מתנדב לתת וסיפור שכתבה רותי ריכטר על צבת הים.

מגזין ינואר 2013

שלום לכולם, המגזין הראשון שלנו לשנת 2013 מעניין ומגוון. תחילה כתבת צבע , סתם יום של גשם שצילם וערך אלקנה ארם. בהמשך כולם רוצים לעוף כמו ציפור, רוחלה פז מגשימה חלום. לא כולם יודעים איך להגיע לתל אביב מנוה מונוסון בשעות העומס, כתבתם של, נעמי לוין, הניה לוי, מירי שנר ויאיר פז. המשוררת מרים ילן שטקליס לא חשבה על השיר "מיכאל" כמו שמירי שנר חשבה. באתר הבניה של רחוב תמר לא כולם שמחים, הבאנו את קולם של התושבים, כתבתם של פנינה שלו, רוני שפיר ומירי שנר. ורותי ריכטר ומיכל פלג משתפות אותנו בידיעותיה על עץ הוושינגטוניה. ולסיום ב"שיח דורות"- רבקה כהן מספרת לדור אלמוג , נכדה, על ההיסטוריה שלה.

מגזין דצמבר 2012

במגזין על המשוררת והסופרת רנה שליין שנפטרה לאחרונה, שהייתה גם חברה בטלוויזיה הקהילתית של מונוסון. על שיר חנוכה ישן שנכתב על ידי יצחק כצנלסון לפני שנים רבות, על עץ הפלומירה המפזר ניחוחות מעיניינים ולסיום קליפ לחורף.

מגזין נובמבר 2012

במגזין הפעם: על ימיה הראשונים של מונוסון, על עץ שנשתל ומה עלה בגורלו, על חלומות שמתגשמים, על עץ האלמוגן, סרטון נוסף בסדרת יונתן הקטן ועל יחסי סבים ונכדים

מגזין אוקטובר 2012

במגזין סרטון הומוריסטי קצר, על התקדמות הבניה בפרויקט פינוי בינוי ברחוב התמר 30, קליפ לסוף הקיץ, על הצאלון שפורח בימים אלו, על עץ התאנה של מירי ועל הדורבן שפלש לחצר של מירי.

מגזין ספטמבר 2012

במגזין הקראת סיפור על עפיפונים שכתבה רותי ריכטר, דברי יו"ר המנהלת של נווה מונוסון לקראת השנה החדשה תשע"ג, על פרויקט חבק וסע לזהירות בדרכים בזמן הבאת הילדים לבתי הספר, קליפ על רכיבת אופנים בפראק הירקון, על הקיץ שחלף עבר לו ועל סיגלון חד עלים.

מגזין אוגוסט 2012

מגזין יולי 2012

מגזין יוני 2012

והפעם במגזין: הטבע הקייצי מתעורר גם במונוסון, בוהניה בפינת החי והצומח,
תחרות שחמט ביישוב וכל אלו שאהבו את הסרט חברות טובות הנה חברות טובות 2.
צילום ועריכת המגזין יאיר פז, קריינות מושיק טימור, העלאת המגזין לאתר וליוטיוב רוני שפיר

מגזין מאי 2012

במגזין כתבה על עגורים שבאו לבקר באגמון החולה, תערוכת אומנים בבית ספר אורנים, ומה קרה לכח הכובד או שמא זאת אחיזת עינים במיצג בחוף בארה"ב, על שיפור חזות בנין ברחוב תמר, איך מבשלים כתבה לטלביזיה הקהילתית ופריחת כליל החורש.
צפייה נעימה.

מגזין אפריל 2012

במגזין אפריל שני סיפורים מרתקים ליום התקומה.

מי היה יוסי בק?

מגזין מרץ 2012

שלום לכם, מה הפעם?
מגזין מרץ הוא מגזין פורימי"משנכנס אדר מרבים בשמחה", כולו הומור וצחוק.
סרט טיול מסביב לעולם, ומאחורי הקלעים, קליפ טיול לבניאס וסיפור אישי על עמוד חשמל.

פברואר 2012

שלום לכולם,
ומה הפעם במגזין? על ראשית מונוסון, בלה אשד ז"ל, הפינה הירוקה וסרט משעשע "חברות טובות".

Next Page 

דרונט בניית אתרים